Выбрать страницу

Оформлення: паперові зірки, пон-пони із гофри, написи «З Днем Народженння» і т.д.

Атрибути: чарівна паличка, циліндр, костюм чарівника, довгі кульки, вуса для фотосесії.

Дитяче меню: тортик, сік, горішки зі згущеним молоком, фрукти, цукерки, шоколадні монетки.

Циліндр для фокусів можна зробити самостійно. Ось це відео продемонструє вам красивий і оригінальний варіант капелюха.

Оскільки у нас циліндр для фокусів, нам необхідно зробити подвійне дно. Для цього потрібно вирізати два круга чорного кольору з таким самим діаметром як у капелюха. Потім склеюємо їх так, щоб вийшов метелик. Ось і весь секрет.

Всі гості зібрались? Тоді вирушаємо у захоплюючу подорож у країну «Чудес» на нашому святковому паровозику. Діти встають один за одним, кладуть руки на плечі і, імітуючи характерні для потяга звуки, прибувають на першу станцію «Поле загадок».

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Квест для дітей на день народження

Поле загадок

Хлопці і дівчата сідають на поле і закривають очі. А тим часом розкидуємо різнокольорові картонні квіти, де з іншого боку написані загадки. Потім, не відкриваючи очей, діти збирають хто більше квітів. Опісля виконання цього завдання, наші герої сідають в коло і підраховують свої трофеї. Потім ведучий зачитує загадки, а діти їх відгадують.

А потяг продовжує свою подорож. І наша наступна зупинка називається «Ліс ласунів».

Ліс ласунів

конфетное деревоДо двох стільців завчасно прив’язуємо мотузку, а на неї вішаємо цукерки. Або можна змайструвати «цукерне дерево». Дітям потрібно обережно зрізати або зірвати обрану цукерку. Коли всі цукерки будуть з’їдені, вирушаємо до наступної станції.

Чарівна поляна

Потрапивши на таку поляну, всі одразу перетворюються у звірят і починають імітувати їхню поведінку. По уявній поляні скаче безліч зайчиків, білочок, вовків і кабанчиків. Завдання для дорослих – відгадати, в кого перетворилась кожна дитина.

А наш потяг прямує до наступної зупинки.

Чудернацька фотосесія

фотосессия с усамиНа невеличкому столику бачимо всі атрибути для фотосесії. Тут можна проявити усю свою фантазію або приміряти для фото дуже популярні зараз вуса, бороду, корону, губи і т.д. От тільки не забудьте підготувати усе це завчасно і незабутні знімки вам будуть гарантовані!

Країна фокусів

Діти сідають півколом. З’являється чарівник з усіма йому притаманними атрибутами – чарівною паличкою і циліндром.

Чарівник показує фокуси із циліндром.

  1. Збирання монет з повітря.

Знімаємо капелюха, демонструємо усім її пусте дно і ставимо перед собою. Потім ледь помітним помахом руки невідомо звідки з’являється чудо-монетка. Ми кладемо її з серйозним виглядом, потім – хоп! – ще одну дістали з кишені іменинника. Обережно кладемо її в капелюх. Шукаємо далі – оп! – ще одна заховалась прямо за вухом у маленького гостя і т.д. Не забуваємо кожну монетку складати у циліндр, оскільки через деякий час ви треба буде їх ефектно висипати прямо перед захопленими очима діток.

Секрет: одну й ту саму монетку непомітно тримаємо у руці. Тільки не забудьте завчасно потренуватись обережно «діставати» і «класти» її в капелюх.

А поки діти збирають монетки, готуємось до наступного фокусу.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: День рождения ребенка в стиле Фиксики

  1. Дістаємо з капелюха кролика.

Зі словами «абра-кадабра» заглядаємо у циліндр. Дивимось, а там пусто. Тоді наступного разу пробуємо разом з дітьми, кажемо «абра-кадабра» і під загальний захват дістаємо маленького кролика. Можна цей процес обіграти: зробити вигляд, що він не хоче, щоб його діставали, штурхається і т.д.

  1. Дістаємо з циліндра стрічки.

Завчасно перев’язані стрічки ховаємо в капелюх. Знову демонструємо діткам пусте дно, а потім під чарівні слова починаємо діставати крок за кроком яскраву стрічку.

Дякуємо фокуснику, аплодуємо і вирушаємо на станцію «Веселі кульки».

Веселі кульки

фигурі из шарикаА тепер дістаємо довгі різнокольорові кульки. Їх потрібно надути з невеличким запасом в приблизно 5 см. Роздаємо дітям і показуємо цікавий майстер-клас на тему «Як зробити із кульки тварину», разом крутимо, перекручуємо, поки не вийде миле звірятко. Ось це відео вам допоможе:

Озброївшись новими іграшками дивакуватих форм, діти сідають на паровозик і продовжують свою подорож до наступної станції під назвою «Театральна».

Театральна вистава «Мурчик в гостях у Гавчика»

Для вистави необхідно залучити кого-небудь з батьків або будь-кого з бажаючих. Ця вистава про двох друзів Гавчика і Мурчика, один з яких живе в тихій затишній оселі, а інший – на вулиці. І одного разу Гавчик вирішив запросити до себе в гості Мурчика, провести йому невеличку екскурсію по кімнатам.

Мурчик проходить до кухні і дивується, дивлячись на холодильник. Гавчик каже, що там морозяться продукти, там лід. Мурчик здивовано: «Як лід? Там можна на ковзанах кататись, чи що?». Всі гості весело сміються.

Мурчик зачаровано дивиться на гладильну дошку. Гавчик пояснює, що на ній всіх гладять. Мурчик починає жалітись, що йому так не вистачає ласки і хоче, щоб його також погладили. Знову звучить дружній регіт усіх присутніх. Потім Мурчик дивується пральній машині і питає, де в неї руль і хто її водій.

«Ой, а це що?», — каже Мурко, показуючи на годинник. «Все тік-так та й тік-так» — прислухається гість. Гавчик йому пояснює, що це всього лише годинник, він ходить. «Як ходить? У них ж немає ні однієї лапи?», — щиро збентежений Мурчик. «Вони стукають-стукають», – пояснює другові Гавчик. «Так вони ще й б’ються?» — не зрозумів Мурко.

Побувавши в гостях у Гавчика, діти закінчують свою подорож і виходять на останній станції «країна Чудес», де їх чекають смачні сюрпризи у вигляді фруктів, соків і кондитерських виробів.

Під музичний супровід виносимо торт зі свічками. Іменинник задуває свічки і загадує бажання. Солодкий стіл оголошується відкритим!

Пропоную на свято підготувати креативне запрошення. Ось це відео дуже надихає і спонукає на творчість.

Сподобався сценарій? Тоді негайно діліться із друзями!